Sayfalar

27 Aralık 2012 Perşembe

Markajo 'da harika bir kampanya var :)))


Markajo Daha Fazla Alışveriş

Merhaba değerli okuyucularım,

Bugün size tanıtacağım sitemiz zengin ürün kategorisine sahip, 'Daha fazla indirim, daha fazla alışveriş' sloganı ile yola çıkan Markajo sitesi.

Markajo sitesi, mutfak gereçleri,kişisel bakım,dekorasyon ve daha fazlasında geniş bir ürün yelpazesine sahip. Özellikle dekorasyon ve süs eşyalarının şık görüntüsü göz alıcı. Bu elit ürünler ile ister evinizin şıklığını arttırabilir, isterseniz en sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebilirsiniz. Üstelik 100 tl ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz. Ödeme seçeneklerine bakacak olursak; kredi kartı ve havale seçeneğinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da mevcut. Böylece aradığınız tüm ürünleri, tek tıkla, kapınıza kadar, ücretsiz kargo ile alma imkanınız var. Bu da kişilerin mağazalar yerine markajoyu tercih etmelerinde büyük etken.


Firmamızı bir de kendilerinden dinleyelim:

Firmamız  ticari hayatını  2012 yılının  Mart ayı içersinde Markajo.com alan adıyla e-ticaret platformuna taşımıştır.
Dürüst ve ahlaki ticareti düstur edinmiş mütevazi bir yapıya sahiptir.
Her geçen gün artan iş tecrübesini, markajo.com domaini ile sizlerle paylaşmaktadır.Sitedeki onlarca markaya tek tıkla ulaşabilirsiniz. MarkalarFirmamızın sizlere bir de hediyesi var. Kalitesini göstermek isteyen firmamız 1 okuyucumuza Korkmaz Alfa Tencere hediye ediyor.

Kampanya Şartlarımız:

*Siteye üye olun: Üye Ol
*Linkteki ürünlerden birine yorum yapın ve ürünü duvarınızda paylaşın: Ürünler
*Eğer twitter hesabınız varsa izlemeye alın: Twitter

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun.

Bloğunuz da duyurursanız +1 hakkınız daha olacaktır. Bloğunuza mutlaka ana sayfa linkimizi de ekleyin.(http://www.kaliteyitaniyalim.com/) Yorumlara blog linkinizi bırakmayı unutmayın.

Kampanya 15 Ocakta sona erecektir.

2 yorum:

Yorumlar