Sayfalar

14 Kasım 2015 Cumartesi

SALOON AİLESİ YENİ ÜRÜN SERİSİ " KÖPÜK EL SABUNLARI " İLE GENİŞLİYOR !..

Merhabalar sevgili blogcanlarım,
Bugün evimde de kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere.
Saloon markasının ürettiği köpük sabun. 
Hijyen en hassas olduğum konulardan birisidir. Temiz bir mekanda olmak temiz bir yerde çalışmak isterim her zaman. Ve önce de ellerden başlanmalı bu temizliğe öyle değil mi ? Bu konuda kendini ispatlamış bir marka bana göre Saloon...
Ürünlerinden oldukça memnunum. Sabunlar genelde elleri kurutur hatta çatlamasına sebep olur. Oysa ki Saloon sabunlarında durum çok farklı. Nemlendirme özelliği zsayesinde cildim yumuşacık, pamuk gibi kalıyor..
Sizlere ürünler hakkında kısa bir bilgi vermek isterim,
Resim 

SALOON AİLESİ YENİ ÜRÜN SERİSİ KÖPÜK EL SABUNLARI İLE GENİŞLİYOR! 
  
Saloon Köpük El Sabunu, benzersiz içeriği , yumuşak kremsi köpüğü ve paraben içermeyen özel formülü sayesinde cildin doğal dengesini koruyarak, elleri tahriş etmeden temizler ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Her cilde uygun formülü ve içeriğindeki mis kokulu yağlar sayesinde her yıkamada doğal ve bir o kadar keyifli bir deneyim yaşamaya hazır olun!  
Yeni Saloon Köpük Sabunlar, ev içi kullanıma uygun ve son derece şık ambalajlarıyla banyolara farklı bir güzellik katarak, tropik meyvelerin tazeliği ve lavanta ferahlığını evlere taşıyacaklar. Klasik sıvı sabunlardan farklı olarak, kremsi köpük formatta sunulan bu özel ürün, hoş aromalı Frambuaz, Citrus & Mango ve Lavanta esanslı 3 farklı varyantta Ekim ayı itibari ile raflarda yerini almaya başladı. 


CİTRUS & MANGO Saloon Köpük Sabun Serisi, canlılık veren egzotik CİTRUS & MANGO meyve tazeliğini cildinizle buluşturuyor. 

FRAMBUAZ Saloon Köpük Sabun Serisi, eşsiz FRAMBUAZ tazeliğini ve muhteşem kokusunu cildinizle buluşturuyor. 

LAVANTA Saloon Köpük Sabun Serisi, huzur veren eşsiz LAVANTA ferahlığını cildinizle buluşturuyor. 


KÖPÜK SABUN AVANTAJLARI  
Cilde tamamen yayılabilen özel köpük formülüyle elleri derinlemesine temizler, pratik ve keyifli bir hijyen sağlar. Keyifli kullanım özelliğinin yanı sıra, kolayca durulanabilmesi sayesinde normal sabunlara oranla su tüketimini azaltarak tasarruf sağlar. Yumuşak, kremsi yapısı ve keyifli kullanımı sayesinde çocuklarınızın temizlik alışkanlığı kazanmasına yardımcı olacaktır. Başta grip olmak üzere pek çok bulaşıcı hastalığın yayılmasında en önemli faktör ellerin doğru şekilde yıkanmamasıdır. El yıkama kullanımında ekstra kolaylık sağlayan köpük sabun, avuç içi, tırnak araları ve bilek kıvrımlarına daha iyi nüfuz eder ve sağlıklı temizlik sağlar.  1 yorum:

  1. salon ailesinin sabunlarını bende kullanıyorum çokta memnunum

    YanıtlaSil

Yorumlar