Sayfalar

1 Ekim 2012 Pazartesi

BEZ PASTA'dan cicili bicili Kampanya:)))


İŞTE BEZ PASTANIN ŞİRİN, TATLI, RENKLİ KAMPANYASI BAŞLIYORRRR!!!!
Bez pastası yeni trend doğum hediyesidir. Artık doğum yapan anne ve bebeğinin sağlığı için hastaneler odaya çiçek kabul etmiyorlar. Çözümü Bez Pastası.
Sizin için özel birinin ailesine yeni bir üye katıldığı zaman, onu benzersiz bir hediye ile tebrik etmek istersiniz. Çiçekler çok güzeldir, fakat sonunda çöp sepetine atılmaktan kurtulamazlar. Bir hediye sepeti pratik fakat bir o kadar da sıradandır. 
Buradaki en önemli soru şudur: "Yeni bebek sahibi olan anne babaların en çok ihtiyacı olan şey nedir?" Onlara UYKU hediye edemeyeceğinize göre cevap BEZ PASTASI dIr!!

En az bir çiçek kadar zarif ve renkli bir hediye olan bez pastası aynı zamanda annenin daha sonra pastayı açarak bebeğinin bebek bezi ihtiyacını karşılayabileceği faydalı bir hediyedir.
Yeni doğan bir bebeğin günde ortalama 10-12 bebek bezi kullandığını biliyor muydunuz ?
• Baby Shower için pratik ve benzersiz bir hediyedir
• Bir bez pastası hastane odasını daha sevimli hale getirmek için mükemmel bir aksesuardır
• Yeni babayı ofise döndüğü zaman bir bez pastası ile tebrik edin - ofisteki herkesin birleşip verebileceği bir hediyedir
• Hamile müşterinizi etkilemek için harika bir hediyedir
• Hamile elemanlarınızı kutlamak için de çok uygun bir hediyedir
Sevdiklerinize doğumda gönderebileceğiniz en farklı ve faydalı bez pastalarını İstanbul içi aynı gün teslim ediyoruz. Ve Türkiye’nin her yerine kargo ile özel kutularımızda ücretsiz teslim ediyoruz.
Aşağıdaki şartları yerine bir izleyicime siteden istediği(taraftar ürünleri hariç)bu şirin ve renkli bez pastalarından biri hediyemiz olacak

1-Bezpastası Facebook sayfasını beğenmeniz ve bir ürünü sayfa linki ile profilinizde paylaşmanız
facebook.com/bezpastasi 

2- Bezpastası twitter sayfasını takibe almanız(twitter olanlar için)
twitter.com/bezpastasi

3-Kampanyamızı facebook,twitter ve blogta duyurmak

3-Tüm şartları yerine getirdikten sonra paylaşım linklerinizle birlikte resime tıklayarak bu görsel altına yorum bırakmanız

Kampanya bitiş tarihi 23 Eylül 2012 sa 00:00
Kargo değerli firmamıza aittir.
Herkese bolşans

2 yorum:

Yorumlar